Get Adobe Flash player

ЛАСКАВО ПРОСИМО

Інжинірингова компанія «ПНЕВМОТЕК Корпорейшн» надає послуги проектування і виготовлення гідравлічних, пневматичних і мастильних систем, розрахунку та постачання насосних станцій, гідравлічних панелей і блоків «під ключ» за технічним завданням замовника, відновлення та модернізації гідравлічного, пневматичного і мастильного устаткування, підбору аналогів і заміні компонентів імпортних і вітчизняних виробників (у тому числі застарілого устаткування і устаткування, що вже не випускається). У своїх розробках ми використовуємо гідравлічні комплектуючі фірми Parker Hannifin Corporation та пневматичне обладнання SMC Corporation (Japan), що дозволяє отримати точну і надійну систему управління, оптимізовану за вагою, розміром і ціною.

Накопичений досвід співпраці з підприємствами різних галузей промисловості, а також високий рівень професіоналізму та більш ніж двадцятирічний досвід роботи фахівців в області гідравліки, пневматики і мастильних систем, дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності, починаючи від компонентів і невеликих систем, закінчуючи комплексними рішеннями, у тому числі і рішенням нестандартних завдань.

Шефмонтаж, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування гідравлічного, пневматичного та мастильного обладнання.

Основна Місія компанії полягає в підвищенні рівня виживання замовника шляхом надання першокласних технічних рішень, високоякісних продуктів та індивідуального обслуговування.
Ми надаємо те, що обіцяємо і навіть більше.
З повагою,

Юрій Романенко